Mucit Cin Kimdir?


Aslında biliyoruz giriş ve hakkımızda yazıları pek okunmaz. Ama biz yine de üşenmeyelim, adetlerimize uyalım dedik ve yazdık.

İnternette dolaşmayı ve yeni fikirleri hayal edip üretmeyi seven sanayici bir ailenin çocuklarıyız. Internet daha bu kadar çok insanın evine girmemişken, biz günümüzün çoğunu internette geçiriyorduk. Uykusuz gecelerde gezinirken gördüğümüz birçok şey içinde beğendiklerimiz de oldu. Bunları biz de yaparız dedik. İlk tasarımlarımız yakın çevremize sunuldu önce, beklediğimizin üzerinde beğeni topladı. Bu yüzden biz de yaptıklarımızı paylaşalım istedik. Ve yine uykusuz bir gecede yapılan dost sohbetinde Mucit Cin fikri ortaya çıktı. Önceleri sadece aramızda eğlenmek için konuştuğumuz Mucit Cin artık ilginç tasarımların internetteki en önemli adreslerinden biri olmaya aday.

Peki, Mucit Cin neler üretir? Kısaca ilginç olan, ortalıkta çok fazla bulunmayan, göze hoş gelen, espirili ve Çin’den henüz ithal edilmemiş ne varsa bulur, tasarlar ve üretir. Bunların içinde; değişik duvar saatleri, kitap rafları, kitap ayraçları, heykeller ve tüm bu ürünlerin kişiye özel üretilmiş halleri ilk aklımıza gelenler.  Tabi bizim aklımıza gelmeyen veya daha önce görmediğimiz ilginç bir fikriniz varsa, Mucit Cin bunları da tasarlayıp üretmekten mutluluk duyar. Tek yapmanız gereken sitemizdeki “Benim de Fikrim Var!” sayfasını ziyaret edip, Tasarım Cini’ne fikrinizi iletmek. Emin olun gelen tüm fikirler Mucit Cin tarafından detaylı olarak incelenip, genç mucitlere olumlu yada olumsuz sonuçlar bildiriliyor. Kim bilir belki de gelecek ay Mucit Cin de yeni eklenen ürünler arasında sizin de fikriniz olabilir.
 
İşte şimdi Mucit Cin ailesinin Tasarım ve Üretim Cinlerinin sizler için uzun uğraşlar sonunda tasarlayıp ürettiği bu ürünleri,  hayata bizim gözümüzle bakan herkesin beğenisine sunmak için buradayız.

İnternet alemine hoşgeldik, hoşgeldiniz....

Biliyoruz ki daha bulunup tasarlanacak ve üretilecek çok şey var, bu yüzden biz laboratuvarımıza geri dönelim siz de ürünlerimizi inceleyin. Bakarsınız sizin de beğendiğiniz bir şey Mucit Cin ailesi tarafından çoktan hazırlanıp siteye eklenmiştir bile…